lt en ru
Parduodame
Namai
Butai
Patalpos
Sodybos
Sklypai
Sodai
Garažai
Nuomojame
Namai
Butai
Patalpos
Siūlote
Ieškote
Paslaugos
Turto vertinimas
Kontaktai
Klausimai


Kontaktai:

Trakų g. 16, LT-01132 Vilnius
Tel./faks.: (85) 212 20 01

El. paštas: info@negrita.lt

Klausimai

Kokias paslaugas apmoka žmogus kreipdamasis į nekilnojamojo turto agentūrą?

Vyrauja nuomonė, kad klientai kreipdamiesi į nekilnojamojo turto agentūrą moka pinigus tik už įvairių variantų parinkimą. Tačiau svarbiausia priežastis dėl kurios žmonės kreipiasi į agentūrą yra tai, kad sandoris vyks sklandžiai, patikimai ir saugiai.
Visų pirma būsto juridinio statuso patikrinimas, rizikos apskaičiavimas bei pagrįstas įstatymais sandorio vykdymas.
Antra, specialisto pagalba surenkant, užsakant ir paruošiant dokumentus (šiais laikais reikalingų pateikti dokumentų kiekis priklauso nuo įvairių faktorių), t.y. įkeitimai (hipoteka), registruoti asmenys, mažamečiai vaikai ir kt.
Trečia, saugaus atsiskaitymo, už perkamą būstą, būdo parinkimas.
Be viso to, jei klientas yra sudaręs sutartį su agentūra, ji rūpinasi duomenų apie parduodamą būstą pateikimu masinėse informacijos priemonėse ( spaudoje, internete ir kt. ).
Žinoma, kliento mokestis agentūrai priklauso nuo to, kokių ir kokios apimties paslaugų reikės. Viena, kai užtenka tiesiog užregistruoti sandorį, kita, vykdyti sudėtingą daugiapakopį sandorį su įvairių objektų juridinių ir kitų patikrinimų. Paslaugų kaina priklauso nuo teikiamų paslaugų paketo dydžio.
Agentūra "Negrita" visada sugebės pasiūlyti optimalią schemą darbui su klientu.

Kodėl verta pirkti būstą pasinaudojant kreditu?

Tai galimybė gyventi savame būste jau šiandien, sumokėjus už jį tik dalį jo kainos. Nuo būsto įsigijimo momento būtent Jūs tampate jo savininku.
Kredito mokesčiai praktiškai lygiaverčiai nuomos mokesčiui už analogišką būstą. Skirtumas tik tas, kad nuomodami Jūs mokate už svetimą būstą, o mokėdami kreditą - už savo. Be to turėdami 5 - 30% pinigų nuo naujojo būsto vertės Jūs galite persikelti į naująjį būstą, o senąjį nuomoti. Tokiu būdu Jūsų senojo būsto nuomininkas moka Jūsų kreditą už naująjį būstą. Po dešimties metų Jūs darote sau ir savo vaikams nuostabią dovaną, kuri Jums kainavo tuos pačius 5 - 30%.
Investuoti pinigus į nekilnojamą turtą šiandien pelningiau nei rytoj – nes kasmet kainos auga kaip "ant mielių".
Pirkdami būstą  kredito pagalba Jūs gaunate svarią pajamų mokesčių lengvatą.
Jei Jūs verslininkas Jums nereikia naudoti verslo pinigų būsto pirkimui. Jūsų pinigai versle neš pelną, kitaip nei perkant būstą, kai jie būtų "užšaldyti".